Aktualności

Informacje związane z Koronawirusem

Szanowni Klienci, w związku z nowym rozporządzeniem Ministerstwa Zdrowia dotyczącym między innymi ograniczenia działalności gastronomicznej informujemy, że od dn. 14.03 do odwołania zamawianie posiłków będzie możliwe tylko na wynos lub z dostawą pod wskazany adres do godz. 16.00. Zamówienia będzie obsługiwał bar przy AL. NMP 21. Jednocześnie informujemy, że w trosce o zdrowie naszego zespołu oraz osób z najbliższego otoczenia, bar przy ul. Wolności będzie zamknięty w dniach 14.03-29.03. Chcemy tym samym ułatwić naszym pracownikom opiekę nad dziećmi i rodziną. ...

Czytaj więcej

Witamy Państwa na naszej nowej stronie

Do Państwa dyspozycji oddajemy naszą nową stronę internetową, przystosowaną również do rozdzielczości ekranów urządzeń mobilnych. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie w związku z tym zapraszamy do wyrażania swoich opinii podczas kolejnych odwiedzin. Z przyjemnością zanotujemy co według Państwa może usprawnić naszą witrynę i ułatwić jej użytkowanie. Za przygotowanie naszej nowej strony internetowej opowiadała agencja reklamowa z Krakowa – MODO Marketing.

Czytaj więcej

Dziękujemy, że są Państwo z nami od 1994 roku

W roku 2018 minęło dokładnie 24 lata odkąd mamy przyjemność przygotowywać dla Państwa ciepłe i świeże posiłki. Mamy świadomość, że dla wielu osób z Państwa grona przygotowany przez nas obiad stanowi nieodzowny element dnia codziennego zarówno w domu lub w pracy. To ogromny kredyt zaufania za który serdecznie dziękujemy w imieniu całej „barowej rodziny”.

Czytaj więcej

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!