O nas

centrum_czewa

Rok 1994

Przenieśmy się na chwilę w czasie. Poza spektakularnym sukcesem częstochowskich siatkarzy rok 1994 przyniósł w całej Polsce szereg wartych wspomnienia wydarzeń. Złożenie przez rząd RP formalnego wniosku o przyjęcie Polski do Unii Europejskiej, oficjalna prezentacja nowych polskich monet i banknotów, zakończenie produkcji nie zawsze dobrze kojarzonego dostawczego samochodu Nysa, premiera drugiego odcinka kultowego filmu „Psy” w reżyserii Władysława Pasikowskiego, debiut Polski na Eurowziji z udziałem Edyty Górniak, pojawienie się na antenie programu drugiego teleturnieji „Jeden z Dziesięciu” oraz „Familiada”.

 

Nasze początki

W latach dziewięćdziesiątych zapracowani Częstochowianie zaczęli poszukiwać regularnych i niedrogich posiłków. Nasza pierwsza kameralna gastronomia powstała w centrum miasta i niezmiennie, pod tym samym adresem znajduje się do dnia dzisiejszego. Ze względu na nietypowy układ pomieszczeń Państwa posiłki, oraz dziesiątki litrów owocowego kompotu wędrowały z pierwszego piętra po długich i krętych schodach. Docierały bezpiecznie na stół dzięki najmłodszym i zwinnym przedstawicielom naszej „barowej rodziny”.

Tradycja zobowiązuje

Tradycyjne obiady polskiej kuchni gotujemy dla Państwa od 1994 roku. Wszystkie nasze dania przyrządzamy od świtu, tylko i wyłącznie w ilości jaką przewidujemy Państwu wydać w ciągu danego dnia. Niezwykle starannie dobieramy wszystkie produkty, współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami. Dokładamy wszelkich starań aby dobierać miły, kulturalny i zaangażowany personel. Pracujemy od lat w sprawdzonym składzie. Jesteśmy świadomi Państwa potrzeb dotyczących zarówno czasu jak i oszczędności. Podajemy obiady w przystępnej cenie.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!